Zpět na výpis článků

Zitenax má certifikát Testováno na dětech

4 září, 2018

Na jaře jsme se rozhodli, že necháme náš Zitenax otestovat přímo maminky a jejich děti. Zajímala nás jejich zpětná vazba a postřehy. Proto jsme s radostí a s velikým očekáváním oslovili maminky z projektu Testováno na dětech. Na svém webu přidávají obrovské množství inspirace pro rodiny s dětmi na tvoření, výlety i recepty. Součástí webu je také testování produktů a služeb. A právě tuto možnost využil i Zitenax.

Jak probíhalo testování Zitenaxu?

O testování se přihlásilo spoustu maminek a bylo těžké vybrat pouze 20 z nich. Těm došel balíček se Zitenaxem a mohly se pustit do testování. Všechny maminky mají doma děti do 2 let a každé z nich trápí opruzeniny jinak. Proto nás pak zajímalo, co na Zitenax maminky říkají. Každá maminka podle svých dojmů a zkušeností s krémpastou Zitenax pak odpověděla na naše otázky, přidala celkové hodnocení a fotky.

Na co jsme se ptali?

Otázek jsme maminkám položili více, ale vybíráme ty, které jsou pro nás nejvíce důležité. Celkově nás zajímalo to, jak působí forma krémpasty, její složení, jak se s ní maže, jak rychle pomohla, případně jaká je dle maminek ideální velikost balení.

  • Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
  • Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
  • Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“?
  • Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
  • Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
  • Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?

Jak uspěla krémpasta Zitenax v testování?

Více než skvěle! Máme ohromnou radost, že měly maminky ze Zitenaxu tak dobrý pocit. Od dubna se můžeme hrdě chlubit certifikátem, na kterém doslova svítí HODNOCENÍ 95 %. K certifikátu jsme získali také pečeť s logem Testováno na dětech a hlavně toliko důležitou zpětnou vazbu od maminek.

Vybíráme několik hodnocení, a pokud vás zajímá více postřehů, tak se mrkněte přímo na web Testováno na dětech, kde najdete kompletní hodnocení.

Anetinka
Výrobek Zitenax mě mile překvapil. Rychle hojí podrážděnou pokožku, velmi snadno se roztírá a je neparfemovaný. Díky skvělé konzistenci stačí jen malé množství na namazání velké plochy, tudíž balení určitě vydrží dlouho. Za nás veliká spokojenost.

Lussinda83
S testováním jsem velmi spokojena. Krém se nám osvědčil skvěle, zrovna v době, kdy bylo třeba nám opravdu pomohl. Konečně můžu dceru mazat něčím, co dobře snáší i s atopickým ekzémem.

Petta33
Krém Zitenax jsme měli možnost vyzkoušet na opravdu opruzené pokožce a musím říct, že funguje dobře. Už po první aplikaci bylo viditelné zlepšení stavu a po několikáté aplikaci opruzenina vymizela. Srovnala bych ho se Sudocremem, který je taky výborný, Zitenax je na podobné bázi, ale řekla bych trochu jemnější konzistence. Dobře se roztírá a má příjemnou konzistenci.

Lucana
Tuba je naprosto skvělá! Velikostně akorát "do ruky", oceňuji zejména víčko spojené s tubou. Velice dobře se s tubou pracuje, je měkká, lze postavit na víčko, krém se snadno vymačkává.

Pečeť Testováno na dětech

Zitenax testování
Zitenax testování
Zpět na výpis článků
nextforce-logo

© NextForce a.s. 2021 - 2023
Všechna práva vyhrazena.

nextforce-logo

© NextForce a.s. 2021 - 2023
All rights reserved.

Bottom footer